Članstvo

Včlanitev v Slovensko mikrobiološko društvo:

Za včlanitev v društvo izpolnite spodnjo izjavo in jo pošljite na naš e-mail naslov smd(afna)smd.si.

SMD_pristopna izjava

Plačilo članarine:

Redna letna članarina za zaposlene člane (redno zaposlene, mlade raziskovalce) znaša 20,00 EUR; za nezaposlene člane, študente in upokojence 5,00 EUR. Članarino lahko poravnate preko univerzalnega plačilnega naloga (UPN) ali preko naloga s QR-kodo (članarina). Pri plačilu s QR kodo po skeniranju  v polju Znesek po potrebi spremenite znesek glede na vaše dolgove, v polje Namen plačila dopolnite priimek in začetno črko vašega imena.

Plačilo članarine velja tudi kot vaša privolitev v skladu z uredbo GDPR, da se strinjate s hranjenjem vaših podatkov in obveščanjem za potrebe društva.

V primeru nejasnosti nas brez zadržkov kontaktirajte na društveni elektronski naslov.

K financiranju Slovenskega mikrobiološkega društva lahko doprinesete tudi z namenitvijo dela dohodnine. Vsak davčni zavezanec lahko namreč sam izbere komu bo del njegove dohodnine namenjen.

Za namenitev dela dohodnine društvu potrebujete le naše ime: Slovensko mikrobiološko društvo in davčno številko: 58535462. Več informacij najdete na spletni strani eDavki.